Čo na seba?

Asi najčastejšou otázkou akú pred fotením dostávam je: Ako sa obliecť? Veľmi pekne ukáže keď si na spoločné rodinné fotenie prinesiete oblečenie v podobných farbách, tónoch alebo vzoroch. Ideálne je aby oblečenie nemalo výrazné značky alebo reklamné nápisy, ktoré zvyknú pôsobiť ako rušivý element. Ak sú napisy tématické alebo spolu tvoria veselý celok, to vrelo odporúčam. Takéto texty vedia byť sympatickým spestrením každého albumu.

Čo so sebou?

Ak máte hračky alebo rekvizity, ktoré pri fotení chcete použiť, samozrejme môžete si ich so sebou priniesť. Ak také nemáte nevadí, fotoateliér disponuje peknými rekvizitami s ktorými si dotvoríme atmosféru na fotkách. K foteniu s detičkami odporúčam pribaliť si na fotenie aj ich obľúbenú hračku, hudbu alebo pochutinu kvôli motivácii 🙂

Kedy prísť na fotenie s bábätkom?

Najmladšie bábätko, ktoré navštívilo môj fotoateliér malo 8 dní. Dôležité je aby ste sa objednali na čas kedy je dieťatko najkľudnejšie. Malinké bábätká sa dobre fotia počas spánku, kedy si ich vieme pred objektív uložiť takmer akokoľvek potrebujeme 🙂 Detičky do 6 mesiacov fotím pri prirodzenom svetle. Ideálne preto je, ak si rezervujete čas fotenia v atelieri niekedy medzi 10.00 až 14.00 hod. Vtedy tu svieti pekné južné svetlo.
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram