ZÁKLADY ZRKADLOVKY

Hravý a zrozumiteľný kurz pre všetkých, ktorí chcú svojmu fotoaparátu porozumieť. Vlastníte fotoaparát alebo si ho plánujete kúpiť? Nie je Vám jasné ako ho ovládať? Navštívte tento hravý workshop a spoločne si prejdeme všetko potrebné tak, aby ste svoj fotoaparát dokázali s ľahkosťou a úsmevom skrotiť…Vytvárajte fotky aké ste vždy túžili mať.

PHOTOSHOP: RETUŠ A ÚPRAVY

Retuš a kreatívne úpravy fotografií v programe Adobe Photoshop. Kurz pre všetkých nadšencov fotografie. Cieľom je naučiť účastníkov kurzu praktickou formou používať nástroje Adobe Photoshopu a dokázať sa zorientovať v prostredí tohto programu. Po skončení kurzu si každý zučastnený už bude vedieť zdokonaliť fotografie podľa svojich potrieb a predstáv.

PORTRÉT S PRIRODZENÝM SVETLOM

Kurz fotografovania portrétu v prirodzenom svetle je zameraný na prácu s denným svetlom v interiéri a exteriéri. Začínajúci aj mierne pokročilí fotografi sa dozvedia ako pracovať s odraznou doskou, ako si vybrať vhodnú lokalitu na fotenie, ako pracovať s ohniskovou vzdialenosťou objektívu, či ako zvoliť správnu kompozíciu pre dosiahnutie podmanivých výsledkov.