SVADOBNÉ FOTENIE

Svadobný deň patrí k výnimočným momentom Vášho života. A mne je vždy cťou stáť pri Vás v tento deň a môcť zachytiť jedinečné okamihy mojím pohľadom.

RODINNÉ FOTENIE

Dohodnite si termín pre rodinné fotenie s Vašimi najmilšími. Či už sa rozhodnete pre fotenie v parku, prírode alebo pohodlí Vášho domova, urobím maximum pre krásne zábery rodinných okamihov.

TEHOTENSKÉ FOTENIE

Tehotenské fotenie s bruškom môže prebiehať podľa Vášho želania u Vás doma, v parku alebo aj uličkách starého mesta. Výsledné fotky si vyberáte v pohodlí domova z privátnej náhľadovej galérie.

PORTRÉTNE FOTENIE

Portrétovanie osôb pre reprezentatívne účely ako webstránka, vizitky, kampaň a iné.  Nechajte si vytvoriť dokonalé portrétne zábery a urobte skvelý prvý dojem na svojich zamestnávateľov, zákazníkov alebo vrámci reklamy, či vkusných fotoobrazov u Vás doma.

PRODUKTOVÉ FOTENIE

Doprajte Vašim produktom profesionálne fotografie určené pre webstránku, katalóg alebo inú publikáciu. Dokonalé zábery Vám zaručia pozornosť zo strany zákazníkov.

REPORTÁŽNA FOTOGRAFIA

Fotografovanie eventov, koncertov alebo iných spoločenských akcií je v cene 150 eur za prvú hodinu práce. Počet výsledných fotografií sa odvíja od typu a dĺžky samotnej akcie. Každá ďalšia začatá hodina fotenia je v cene 50 eur.

FOTENIE NEHNUTEĽNOSTÍ

Fotografovanie nehnuteľností pri predaji bytu alebo domu pre jednotlivcov alebo realitné spoločnosti.

Cena za byt do 60m2 je 59€

za dom alebo väčší byt 99€