SVADBA

Vybrať si môžete zo štyroch svadobných fotobalíčkov. Pre aktuálne informácie o dostupných termínoch ma prosím kontaktujte.

DETI A RODINA

Dohodnite si termín pre rodinné fotenie s Vašimi detičkami. Počet fotiek z rodinného fotenia si vyberáte v pohodlí domova z náhľadovej galérie, ktorú Vám vytvorím a zašlem po Vašom odfotení.

TEHUĽKY

Tehotenstvo je výnimočným obdobím, ktoré Vám veľmi rada zdokumentujem v čo najkrajších záberoch. Fotenie môže prebiehať podľa Vášho želania u mňa v ateliéri, v parku alebo uličkách starého mesta. Výsledné fotky si vyberáte v pohodlí domova z náhľadovej galérie.

PORTRÉT

Portrétovanie osôb napríklad pre reprezentatívne účely ako webstránka, vizitky, kampaň a iné.  Nechajte si vytvoriť dokonalé portrétne zábery a urobte skvelý prvý dojem na svojich zamestnávateľov, zákazníkov alebo vrámci reklamy, či pekných fotoobrazov u Vás doma.

PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIA

Pri požiadavke na profesionálne fotografie určené pre webstránku, katalóg alebo inú publikáciu, sa cena líši od množstva odberu záberov z jedného fotenia.

REPORTÁŽ

Fotografovanie eventov, koncertov alebo iných spoločenských akcií je v cene 150 eur za prvú hodinu práce. Počet výsledných fotografií sa odvíja od typu a dĺžky samotnej akcie. Každá ďalšia začatá hodina fotenia je v cene 50 eur.

INTERIÉR

Fotografovanie interiérov pri predaji bytu alebo domu. Cena za byt do 80m2 je 59€, za dom alebo väčší byt 89€.